• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/insanveislamcom/
  • https://twitter.com/insanveislamcom?lang=tr

Hakkımızda

   Amacımız; dini istismar eden her türlü topluluk, cemaat, kişi, kişiler, kurumlar ve vakıflar ile mücadele etmektir. Amacımız gerçek İslam'ı anlatabilmektir.
Amacımız; bilgi kirliliği ile savaşmaktır. Her türlü görüşe saygımız olduğu gibi, bir diğer görevimiz haksızlığa karşı da susmamaktır.
Amacımız; doğruyu söylemek, hakikati yazmaktır. Herhangi bir dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı kabulleneceğimiz bir durum değildir.
Amacımız; gerek bilimsel, gerekse felsefik olarak bir aydınlık yaratabilmektir. Bunca yıldır hurafeler yüzünden bir yozlaşmaya maruz kalan dinimizi tek kaynak, kutsal kitabımıza göre açıklamaya çalışmak yegane düşüncemizdir.

   Sitemizin herhangi bir maddi kazancı yoktur. Sayfamızda gördüğünüz yardımlaşma kurumlarına yapacağınız her türlü bağış, bizim için en büyük kazançtır. Sizi bir iyilik yapmaya sevk etmek bizim için en büyük mutluluktur.  Herhangi bir yazıdan veya paylaşımdan da bir kar amacı güdülmemektedir. Fakat sitenin ömrünü uzatmak adına bize de "iletişim" bağlantısını kullanarak bağış yapabilirsiniz. Hiçbir siyasi otoriteye, vakıfa, tarikata, cemaate bağlılığımız SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. Telif hakkıyla korunan bir eseri, yanlışlıkla veya eser sahibinin izni olmaksızın, bilerek veya bilmeyerek sitemizde yayınlamış bulunursak, eseri-paylaşımı derhal sitemizden kaldırmayı taahhüt ederiz. Sitemizde yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Kaynak göstererek kullanmaya özen gösteriniz.

insanveislam.com yönetim ekibi.
birboztepe@gmail.com